O firmie

Od 10 lat jesteśmy brokerem leasingowym.

Ponad 10 letnia obecność na rynku oraz współpraca z największymi towarzystwami leasingowymi pozwala przygotować najlepszą ofertę, która zadowoli każdego z naszych klientów.
Wynegocjowane, indywidualne warunki finansowania pozwalają na przygotowanie najbardziej korzystnej oferty.
Odpowiednie finansowanie jest kluczem do osiągnięcia sukcesu w biznesie, a sztuką angażowanie zewnętrznych środków.
Wiemy, że Polski Przedsiębiorca charakteryzuje się kreatywnością i jest ponadprzeciętnie pracowity jednak większość inicjatyw z racji wielu obowiązków i narzuconych obciązeń, pozostaje w fazie planowania i rozmywa się w czasie.
CZAS TO PIENIĄDZ, a informacja to najcenniejszy towar na rynku.

Dlatego nasi specjaliści pomogą wykonać pierwszy krok, ale przede wszystkim doradzą, wyjaśnią, podpowiedzą.
Załatwiamy wszelkie formalności gdyż szanujemy Twój bezcenny czas

Nasi doradcy w całej Polsce blisko Ciebie.

Wybierając nasze finansowanie uwalniają Państwo swoje środki kapitałowe jednocześnie umożliwiając przeznaczenie ich na inne ważne przedsięwzięcia. Przy tym zyskują Państwo całkowitą swobodę wyboru pojazdu w pełni odpowiadającego Waszym potrzebom.

 

Sprawdź nas !

 

Impet Leasing jest serwisem zapewniającym pomoc w wyszukaniu oraz zakupie nowych i używanych ciągników siodłowych, naczep, przyczep, maszyn budowlanych, busów, samochodów dostawczych i innych. Dzieki naszemu doświadczeniu rozwiążemy każdy problem.

Jeżeli wybrali Państwo na naszych podstronach ciągnik, naczepę, maszynę, busa i zastanawiacie się ile może wynieść rata zapraszamy do kontaktu, nasi doradcy pozostają do Państwa dyspozycji. Tylko u nas szybka odpowiedź.

 

 

Bezpośrednia oferta najlepszych leasingów.

Nasze usługi skierowane są zarówno do firm jak i osób prywatnych. Każdemu Klientowi przedstawiamy szeroki wybór ofert finansowania pojazdów, obejmujących zarówno kredyt samochodowy, leasing jak i pożyczkę. Staramy się sprostać wszelkim wymaganiom naszych Klientów.